Programma ZHDB-competitie 2018/2019

 

ma 17-09-2018      ADC Alphen a/d Rijn   -    Den Haag 2  
di 18-09-2018      Den Haag   -    Constant Charlois  
di 02-10-2018      Den Haag 2   -    Leids Damgenootschap  
vr 05-10-2018      RDC Rijnsburg   -    Den Haag  
ma 15-10-2018      Damlust Gouda 2   -    Den Haag 2  
di 16-10-2018      Den Haag   -    Damlust Gouda  
di 30-10-2018      Den Haag 2   -    Den Haag  
di 13-11-2018      Den Haag   -    ADC Alphen a/d Rijn  
vr 16-11-2018      Van Stigt Thans   -    Den Haag 2  
di 27-11-2018      Den Haag 2   -    Constant Charlois  
do 29-11-2018    Leids Damgenootschap   -    Den Haag  
di 08-01-2019      Den Haag   -    Damlust Gouda 2  
vr 11-01-2019      RDC Rijnsburg   -    Den Haag 2  
di 22-01-2019      Den Haag 2   -    Damlust Gouda  
do 24-01-2019      De Hofstad Dammers   -    Den Haag  
di 05-02-2019      Den Haag 2   -    De Hofstad Dammers  
vr 08-02-2019      Van Stigt Thans   -    Den Haag  

 

ma 10-09-2018      De Lier   -    Den Haag 3  
di 25-09-2018     Den Haag 3   -    DOS Delft  
do 11-10-2018      MDV Monster   -    Den Haag 3  
di 23-10-2018      Den Haag 3   -    KDC Katwijk  
ma 19-11-2018      VELO Wateringen   -    Den Haag 3  
di 15-01-2019    Den Haag 3   -    De Hofstad Dammers 2  
wo 30-01-2019      Constant Charlois 2   -    Den Haag 3  
di 12-02-2019      Den Haag 3   -    Naaldwijk  



Programma Den Haag 1 en 2 Nationale Competitie

Zet deze data vast in de agenda!

15-09-2018 De Variant - Den Haag   RDC 2 - Den Haag 2
29-09-2018 Den Haag - Zaanstreek   Den Haag 2 - Alblasserdam
13-10-2018 CCR 2 - Den Haag   De Kroonschijf DEZ 2 - Den Haag 2
27-10-2018 De Hofstad Dammers - Den Haag   DOS Delft - Den Haag 2
10-11-2018 Den Haag - PWG   Den Haag 2 - IJmuiden/Zaanstreek CT
24-11-2018 Dordrecht - Den Haag   Scheveningen - Den Haag 2
08-12-2018 Den Haag - VAD   Den Haag 2 - Samen Sterk 2
05-01-2019 Van Stigt Thans 3 - Den Haag   SNA 2 - Den Haag 2
19-01-2019 Den Haag - Haarlemse DC   Den Haag 2 - Haarlemse DC 3
02-02-2019 LDG - Den Haag   Haarlemse DC 2 - Den Haag 2
16-02-2019 Den Haag - Damlust 2   Den Haag 2 - DEZ Reeuwijk/Zegveld CT

Indeling Nationale Competitie 2018/2019

Ook van de Nationale Competitie is de indeling voor komend seizoen bekend gemaakt

 
Pl Teams
    Constant Charlois 2
    Dam Combinatie Zaanstreek 2
    Damlust Gouda 2
    DC Dordrecht
    De Hofstad Dammers
    De Variant
    Den Haag
    Haarlemse Damclub
    Leids Damgenootschap
    PWG s-Gravenpolder
    VAD Amsterdam
    Van Stigt Thans 3


 
Pl Teams
    Alblasserdam
    De Kroonschijf DEZ 2
    Den Haag 2
    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT
    DOS Delft
    Haarlemse Damclub 2
    Haarlemse Damclub 3
    IJmuiden Zaanstreek CT
    RDC Rijnsburg 2
    Samen Sterk 2
    Scheveningen
    SNA 2

De data zijn:

15 september, 29 september, 13 oktober, 27 oktober, 10 november, 24 november. 8 december, 5 januari, 19 januari, 2 februari en 16 februari.

Voorlopige indeling ZHDB-competitie 2018-2019

De Competitieleider van de ZHDB heeft de voorlopige indeling van de provinciale competitie 2018-2019 bekend gemaakt.

Den Haag 1 en 2 zullen in de Hoofdklasse te maken krijgen met ADC Alphen a/d Rijn, Constant-Charlois Rotterdam, Damlust Gouda, Damlust Gouda 2, De Hofstad Dammers, LDG Leiden, RDC Rijnsburg en Van Stigt Thans Schiedam.

Den Haag 3 zal in de vernieuwde 1e klasse de strijd aan gaan met Constant-Charlois Rotterdam 2, De Hofstad Dammers 2, De Lier, DOS Delft, Kijk Uit Zegveld, KDC Katwijk, MDV Monster, Naaldwijk en VELO Wateringen.

Den Haag 4 treedt in de 3e klasse aan tegen ADC Alphen a/d Rijn 3, DEZ Reeuwijk, DOS Delft 2, KDC Katwijk 2, MDV Monster 2, Scheveningen 2.

Individuele resultaten Provinciale Competitie

 

Pl Naam We Pu Rating Trating Bgem  
1  Jeroen Kos    7    10    1342    1223.6    2.71   D
2  Berke Yiğittürk    6    9    1110    1171.2    1.67   D
3  Harry Zandvliet    7    6    1070    1067.6    5.14   D
4  Pertap Malahé    4    5    1166    1187.5    3.75   D
5  Frans van Eenennaam    5    5    1100    1179.2    4.80   D
6  Gerard de Groot    6    5    1288    1205.2    2.17   D
7  Roy Bidesi    2    3    1104    1176.0    4.50   D
8  Emre Hageman    5    3    1010    1251.4    3.20   D
9  Bas Baksoellah    1    2    1028    1071.0    6.00   D
10  Herman Vroom    3    2    1099    1246.0    4.67   D
11  Hans den Engelsman    1    1    --    902.0    5.00   D
12  niet opgekomen    1    0    --    1270.0    1.00   D

 

Pl Naam We Pu Rating Trating Bgem  
1  Frans Teijn    10    18    1070    828.7    5.30   D
2  Hans van Woerkom    10    13    1032    965.1    2.70   D
3  Jan Kok    9    12    1196    927.8    3.56   D
4  Herman Vroom    10    12    1099    1007.2    2.80   D
5  Bas Baksoellah    9    10    1028    921.9    2.33   D
6  Jeremy Pauwels    6    9    933    769.0    4.83   D
7  Roy Bidesi    1    2    1104    980.0    3.00   D
8  Radjendrenath Kalloe    2    2    1009    952.0    3.50   D
9  Nico Leemberg    3    2    1056    939.0    3.33   D

 

Pl Naam We Pu Rating Trating Bgem  
1  Jaap van Hal    12    17    1041    839.7    2.50   D
2  Radjendrenath Kalloe    10    14    1009    892.7    1.60   D
3  Wynton Meijer    11    11    507    788.2    3.64   D
4  Farid Idoe    4    7    --    756.5    2.50   D
5  Nico Leemberg    4    5    1056    940.5    1.50   D
6  Jan Christiaan Wahls    3    4    670    788.0    1.67   D
7  John Kolstee    1    2    749    781.0    3.00   D
8  Alex Kruyshoop    2    2    749    916.0    3.00   D
9  Rinus Snellaars    1    1    626    798.0    4.00   D

 

Pl Naam We Pu Rating Trating Bgem  
1  John Kolstee    11    14    749    740.5    2.45   D
2  Rinus Snellaars    10    10    626    747.9    2.50   D
3  Alex Kruyshoop    10    9    749    683.1    2.00   D
4  Theo Baard    7    8    393    466.8    3.86   D
5  Hans van de Vijver    9    7    713    698.8    2.22   D
6  Hedwig Callender    1    0    825    841.0    1.00   D

Wit begint en wint in Reeuwijk

Op vrijdag de dertiende stond eindelijk de laatste wedstrijd van het vierde op de agenda. Bij winst op DEZ Reeuwijk, dat dit keer, bij Graficelly, wel met vier jeugdspelers aantrad, zou het team op de (gedeelde) derde plaats eindigen.  Theo Baard won al snel van Jari de Hoog. Rinus Snellaars trof net als vorig jaar Anna Verbunt, die duidelijk sterker geworden is. Desondanks kwam Rinus goed te staan, maar een blunder gooide roet in het eten, zodat de tussenstand weer gelijk was. Alex Kruyshoop speelde tegen Rick Verbunt die pas in een stand van wederzijds vijf schijven in de fout ging, waarna de partijwinst niet ver meer was. Remise van Hans van de Vijver tegen Maaike de Bruin was genoeg om teamwinst binnen te halen, maar dat zat er niet in, zodat ook de laatste wedstrijd van het seizoen in een gelijkspel eindigde, doordat alle witspelers hun partij in winst omzetten.

Kampioenen in het zonnetje

Tijdens het Paastoernooi werden twee teams in het zonnetje gezet. Het tweede zestal werd kampioen in de Eerste Klasse B en zal volgend seizoen samen met het eerste in de Hoofdklasse spelen. Het derde team werd ook kampioen en neemt de plaats in de vernieuwde Eerste Klasse in!

Het tweede zestal (met reserves), kampioen in de Eerste Klasse ZHDB

Het derde team (zonder Jan-Christiaan Wahls)